Nabíjení elektrického vozu v souladu s vaším životním stylem

Doma, v zaměstnání nebo na parkovišti u fitcentra či oblíbeného obchodu. Připravte se na nový způsob cestování a vlastnictví vozu. Přechod z vozů se spalovacími motory na elektrické je díky významným pokrokům v technologiích nabíjení snazší než kdy dříve.

Volvo C40

Nabíjení plně elektrického vozu Volvo

Chcete-li maximalizovat životnost akumulátoru čistě elektrického vozu, doporučujeme ho při běžném každodenním používání vozu nabíjet na 90 % jeho kapacity a nenechávat ho vybít pod 20 % (pokud je to možné).

Volvo XC60

Nabíjení plug-in hybridního vozu Volvo

Pravidelné nabíjení akumulátoru na 100 % jeho kapacity představuje skvělý způsob, jak maximálně využít dojezd plug-in hybridního vozu na elektřinu. Protože máte v záloze spalovací motor, nemusíte mít z vybití akumulátoru obavy.

Exkluzivní nabídky pro nabíjení

Připojte se k jedné z největších evropských sítí veřejných nabíjecích stanic, získejte zvýhodněné ceny a exkluzivní nabídky předplacených služeb.

Zjistit více   
Domací nabíjecí stanice Volvo

Domací nabíjecí stanice

Každý den můžete nyní začínat s plně nabitým vozem. Nabíjení Vašeho vozu Volvo v domácích podmínkách představuje efektivní a levnější způsob nabíjení. Navíc můžete z domu vždy odjíždět s plně nabitým akumulátorem!

Více o rychlé a spolehlivé instalaci wallboxu pro domácnosti i firmy od COM Electric s.r.o. si přečtěte na odkazu níže.

Nabídka od COM Electric   
Volvo XC40

Bezproblémové nabíjení na cestách.

Při cestování s elektrickým vozem Volvo máte k dispozici rozsáhlou síť veřejných nabíjecích stanic. Můžete si tak užívat jízdu na elektřinu bez obav z toho, že vám dojde energie. Volvo Cars aplikace vám dokonce může nabíjení připomenout a navést vás k nejbližší nabíjecí stanici.

Tyto nabíjecí stanice vám na cestách umožní rychle a jednoduše dodat vozu další energii. Jsou skvělým řešením při delším cestování nebo ve dnech, kdy potřebujete více energie, než může plně nabitá baterie nabídnout.

Volvo EX90

Nabíjení vozu Volvo EX90

Volvo EX90 je kompatibilní s technologií Plug & Charge. Svůj vůz tak můžete pohodlně nabíjet u každé veřejné nabíjecí stanice, která tuto funkci podporuje. Stačí, když připojíte nabíjecí kabel vozu Volvo EX90 k nabíjecí stanici, a proces nabíjení se spustí automaticky. Součástí této technologie je i zpracování platby, takže za službu nemusíte platit samostatně.

Jste připraveni na jízdu s elektrickým pohonem?

Zde najdete vše, co potřebujete vědět k tomu, abyste mohli s jistotou přejít na elektrický pohon a vybrat si elektrický vůz Volvo podle svých potřeb.

Fotografie vozu Volvo

Plně elektrické vozy

Naše plně elektrické vozy nabízí možnost cestovat bez emisí a bez kompromisů na výkonu a dojezdu.

Zjistit víceZjistit více   
Fotografie vozu Volvo

Plug-in hybridní vozy

Plug-in hybridní vozy využívají kombinaci elektromotoru a spalovacího motoru, takže s nimi můžete jezdit bez jakýchkoli obav týkajících se nedostatku energie.

Zjistit víceZjistit více   
Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru