Příslušenství pro vozy Volvo

Naše důkladně prověřené příslušenství vás podpoří na vašich cestách. Veškeré příslušenství Volvo Cars jsme navrhli, testovali a vyrobili tak, aby dokonale odpovídalo designu a systémům vašeho vozu.

Katalog příslušenství

Online katalog příslušenství včetně cen

Zjistit víceZjistit více   
Střešní box Volvo

Střešní boxy

Prostor pro Vaše dobrodružství. Střešní box je ideálním společníkem na každý výlet. Uvolní Vám místo v zavazadlovém prostoru a usnadní balení na víkendy.

Sklopný držák jízdních kol

Sklopný držák jízdních kol

Velmi kompaktní držák jízdních kol v prvotřídním designu pro dvě jízdní kola, se kterým se snadno manipuluje a který se snadno skladuje. Držák jízdních kol je připraven k montáži na tažné zařízení s „FIX4BIKE®“. Výhodou „FIX4BIKE®“ je, že držák jízdních kol má stabilnější upevnění a snáze se montuje na tažné zařízení.

Kompletní letní kola Volvo

Kompletní letní kola

Vaše Volvo je z výroby vybaveno přesně sladěnými ráfky a pneumatikami, které vám zajistí nejlepší ovladatelnost v každé situaci. Přesto mohou existovat dobré důvody pro výměnu kol. Cokoli máte na mysli, náš sortiment má pro vás to správné řešení.

Fotografie vozu Volvo

Nosiče na kola

Se svým Volvem a odpovídajícím nosičem jízdních kol můžete pohodlně a bezpečně přepravit až čtyři jízdní kola do požadovaného cíle. Bez ohledu na model - naše nosiče kol se vyznačují snadnou montáží, praktickou manipulací a kvalitním zpracováním.

Fotografie vozu Volvo

Tažné zařízení

Každé tažné zařízení Volvo bylo vyvinuto přímo pro příslušný vůz Volvo. Tažná zařízení jsou integrální součástí konstrukce vozu a prošla testováním ověřujícím splnění nejpřísnějších požadavků na bezpečnost a funkčnost.

Fotografie vozu Volvo

Střešní nosiče

Vysoce kvalitní střešní nosič pro bezpečnou přepravu nákladů na střeše. Střešní nosič umožňuje snadnou a rychlou instalaci střešních boxů Volvo, držáku jízdních kol a kolébky pro sportovní vybavení.

Optimalizace Polestar Engineered

Optimalizace Polestar Engineered

Chcete vyladit váš vůz Volvo, aby byl rychlejší a vyváženější? Optimalizace Polestar Engineered kombinuje zvýšení výkonu a točivého momentu motoru s úpravou celé pohonné jednotky. Výsledkem je zcela nový jízdní zážitek.

Zjistit více   
Wallbox

Nabídka Volvo pro domácí nabíjení

Nabíjení Vašeho vozu Volvo v domácích podmínkách představuje efektivní a levnější způsob nabíjení. Navíc můžete z domu vždy odjíždět s plně nabitým akumulátorem!

Ve spolupráci se společnostmi PRE a COM Electric vám připravíme nabídkou, která Vám umožní výhodný nákup a instalaci domácí nabíjecí stanice.

Dětské sedačky

Dětské sedačky

Nabízíme různé varianty od kojeneckých bezpečnostních sedaček ISOFIX až po podsedáky pro starší děti. Všechny naše dětské sedačky jsou výsledkem mnoha desetiletí odborného výzkumu s cílem zajistit maximální pohodlí a bezpečnost těm nejdůležitějším lidem ve Vašem životě.

Zjistit více   
Lifestyle Collection

Lifestyle Collection

Stejně jako ve všech ostatních oblastech naší společnosti se také s naší Lifestyle Collection zaměřujeme na udržitelnost. Pro naše produkty používáme například zbytky kůže z výroby našich vozidel. Takto šetříme zdroje a dáváme materiálům nový život. Připojte se k nám na této cestě a objevte naši kolekci udržitelného životního stylu.

Zjistit více   

Další informace

Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Kontakt   
Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru