FEDERAL CARS Liberec a proticovidová opatření

Vážení zákazníci, 

pro společnost FEDERAL CARS Liberec s.r.o. byla vždy bezpečnost a zdraví osob na prvním místě. Vzhledem k závažnosti situace jsme přijali maximální hygienická opatření pro ochranu zdraví našich zákazníků a zaměstnanců. I u nás například platí vstup pouze s rouškou nebo šátkem chránícím ústa. Zákazníky prosíme o dodržování bezpečnostních rozestupů. Na recepci je možné využít také desinfekční prostředky. 

S ohledem na současnou situaci související s rozvolňováním opatření jsme se i my navrátili k naší standardní otevírací době, i nadále Vás ale požádáme o dodržování zpřísněných hygienických opatření.

Zaručujeme, že vozy u nás podstupují pravidelnou desinfekci. Monitorujeme také zdravotní stav našich zaměstnanců.

Přejeme Vám pevné zdraví!

TÝM FEDEAL CARS Liberec s.r.o.
(aktualizace 9.5.2021)

Autorizovaný dealer a servis Volvo

„Naším dlouhodobým cílem a posláním je poctivý a zodpovědný přístup k zákazníkovi za účelem poskytnutí užitných produktů se zajištěním rychlé reakce na zákazníkovy potřeby. To vše se snahou o dodržení maximálního rozsahu spolehlivosti a nabízených služeb.“ 

Vítejte u nového autorizovaného prodejce vozů Volvo v Libereckém kraji!

Společnost Federal Cars úspěšně působí na domácím automobilovém trhu již od roku 1990. V oboru prodeje automobilů má tato společnost čtvrt století bohatých zkušeností a vybudovanou stabilní klientskou základnu.

Tým zaměstnanců má s prodejem a servisem osobních i terénních automobilů významné zkušenosti.

V našem autosalonu naleznete osobní a terénní vozy značky Volvo, na které jsme připraveni Vám zajistit potřebný servis i prodej náhradních dílů. Přímo v autosalonu si můžete sjednat předváděcí jízdu či zakoupit originální autodoplňky z bohaté nabídky příslušenství Volvo.

Nebojte se nás zeptat na cokoli, všichni naši zaměstnanci jsou Vám k dispozici.
Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru