Volvo EC40 Electric

Seznamte se s naším čistě elektrickým crossoverem, mezi jehož přednosti patří interiér bez podílu kůže a integrované aplikace Google. Začněte s jeho objednáním ještě dnes.

Od 1 293 000 Kč

Akční nabídka   

552 km

Dojezd v elektrickém režimu
(Až)

28 min

Doba rychlého nabíjení stejnosměrným proudem
(10–80 %)

17,3 kWh

Spotřeba elektřiny
(na 100 km)

4,6 s

Zrychlení
(0–100 km/h)

Audiosystém Harman Kardon Premium

Systém využívá 600W digitální zesilovač a 13 hi-fi reproduktorů včetně vzduchem chlazeného subwooferu. Protože je audiosystém přizpůsoben na míru akustice Vašeho vozu Volvo, získáte možnost vychutnávat si hudbu plnými doušky.

Pomocná ruka

Naše pokročilé technologie na podporu řidiče Vám zpříjemní řízení. Mohou Vám například automatickým přizpůsobováním rychlosti pomoci udržovat si bezpečnou vzdálenost od vozidel vpředu a jemnými zásahy do řízení držet vůz uprostřed jízdního pruhu.

Světlomety s Pixel technologií

Každý z obou světlometů využívá 84 pixelových LED diod , které se přizpůsobují dopravní situaci před vozem Volvo C40 Recharge a současně efektivně osvětlují silnici.

Přední zavazadlový prostor

Tento praktický přední zavazadlový prostor rozšiřuje možnosti inteligentní přepravy nákladu ve vašem čistě elektrickém voze Volvo Recharge. Ideální pro uložení nabíjecích kabelů tak, aby byly dobře dostupné a přitom chráněné před špínou, prachem a vlhkostí.

Příjemný zážitek z elektrické jízdy umocní intuitivní technologie a integrované funkce Google.

Interiér vozu Volvo C40 Recharge Pure Electric

Budoucnost začíná nyní

Volvo C40 Recharge je zosobněním naší touhy změnit vnímání automobilů – a věříme, že se stane katalyzátorem vedoucím k udržitelnějším volbám v rámci osobní mobility.

Zažijte změnu na vlastní kůži

Ovládání rychlosti jedním pedálem Vám zpříjemní řízení Volva C40 Recharge ve městě i na dálnici. Rychlá a plynulá akcelerace Vám zaručí strhující zážitek z jízdy.

Integrované služby Google

Díky integraci praktických aplikací Google Assistant, Google Maps a Google Play, které Vás udrží ve spojení s digitálním světem, získá Vaše cestování ve voze nový rozměr komfortu. Stačí jednoduše říct „Hey Google“.

Operativní leasing nebo nákup za hotové

Včetně služeb nabídky Volvo Care

Začněte s objednávkou   

Výhody nabídky Volvo Care

Objevte výhody, které má nabídka Volvo Care pro čistě elektrické Volvo C40 Recharge.

Náklady na údržbu hradíme my

Po dobu 3 let nebo do ujetí 100 000 km, v závislosti na tom, co nastane dříve, uhradíme náklady na servisní údržbu vozu, a to včetně výměny vyjmenovaných opotřebovaných dílů. (1)

Tříletá záruka

K Vašemu bezstarostnému cestování přispěje i vědomí, že je Vaše Volvo kryto naší tříletou zárukou. (2)

Asistenční služby

Po dobu 3 let Vám budou v případě potřeby poskytovány asistenční služby zahrnující zejména opravu vozidla na místě, odtah do autorizovaného servisu, zajištění náhradní dopravy nebo ubytování. (3)

U operativního leasingu je plné pojistné krytí zahrnuto v ceně pronájmu. V případě koupě vozu není pojištění automobilu součástí standardní nabídky Volvo Care, ale u svého místního autorizovaného prodejce Volvo si jej můžete na přání sjednat také. (4)

Měsíční splátka nabídky operativního leasingu je fixní a je uvedena vč. DPH pro spotřebitele a bez DPH pro firmy. Měsíční splátka je kalkulována pro období 36 měsíců s nájezdem 10 000 Km za rok. Nabídka není závazným návrhem na uzavření smlouvy dle ustanovení § 1732 občanský zákoník. Pro individuální kalkulace se vždy obracejte na autorizovaného prodejce Volvo, který zohlední i vaše potřeby týkající se například doby nájmu (od 24 do 60 měsíců) nebo celkového nájezdu (až do 200 000 km). Vyobrazená verze Volvo C40 Recharge uvedená v nabídce je ilustrativní. Platnost této nabídky je omezena do vyprodání vozů modelového roku MY24. Společnost Volvo Car Czech Republic s.r.o. si po dobu trvání nabídky vyhrazuje právo na její změnu.

(1) Služby servisu a údržby platí po dobu 3 let od data dodání nebo do ujetí 100 000 km (v závislosti na tom, co nastane dříve). Služby servisu a údržby pokrývají pravidelnou servisní údržbu každých 24 měsíců nebo po ujetí 30 000 km (v závislosti na tom, co nastane dříve) a zahrnují výměnu následujících dílů podléhajících opotřebení: brzdové destičky a kotouče (pokud je to nutné), a lišty stěračů (1x ročně). Služby servisu a údržby nezahrnují výměnu opotřebitelných dílů, které nejsou výše výslovně uvedeny.

(2) V rámci nabídky Volvo Care je tovární záruka platná po dobu 3 let nebo do ujetí 100 000 km včetně (v závislosti na tom, co nastane dříve). Záruka na vysokonapěťovou baterii 8 let / 160 000 km

(3) Asistenční služby Volvo Asistent poskytuje společnost AWP Solutions ČR a SR s.r.o., se sídlem Jankovcova 1596/14b, 170 00 Praha 7, IČO: 25622871 přímo nebo prostřednictvím svých smluvních partnerů. Detailní podmínky asistenční služby Volvo Asistent jsou uvedeny ve Všeobecných podmínkách pro poskytování asistenčních služeb Volvo Asistent. V rámci nabídky Volvo Care Vám asistenční služby budou poskytovány po dobu 3 let od data dodání vozidla.

(4) Toto na přání dostupné pojištění vozu není zahrnuto v ceně modelu C40 Recharge. Volvo C40 Recharge je možné zakoupit i bez tohoto příplatkového pojištění. Na přání dostupné pojištění vozu lze zakoupit pouze u místního autorizovaného prodejce vozů Volvo, přičemž může zahrnovat povinné pojištění odpovědnosti, komplexní pojištění, pojištění řidiče a právní ochranu. Váš místní autorizovaný prodejce vozů Volvo, který je současně oprávněn sjednávat pojištění, Vás může nejlépe informovat o podrobných podmínkách zmíněného příplatkového pojištění.

Integrované aplikace Google

Digitální služby

Náš balíček digitálních služeb Vás pohodlně propojí s Vaším vozem Volvo i s Vaším digitálním životem, takže zůstanete ve spojení i na cestách. Užijte si až 4 roky* s chytrými službami Google a Volvo, které zahrnují:

  • Hlasové ovládání Google Assistant (dostupnost ČJ závisí na společnosti Google), navigaci Google Maps a obchod Google Play
  • Volvo Cars aplikace se službami poskytovanými na základě vzdáleného přístupu
  • A veškerá potřebná data

* Čistě elektrické Volvo C40 Recharge dodáváme včetně balíčku digitálních služeb předplacených až na 4 roky. Po uplynutí této doby vstoupí v platnost nové podmínky.

Zjistit více   
Celoevropská síť nabíjecích stanic

Celoevropská síť nabíjecích stanic

Díky spolupráci Volvo Cars s firmou Plugsurfing můžete využít více než 500 000 nabíjecích stanic po celé Evropě.

Fotografie a vizualizace jsou pouze ilustrativní. Uvedené prvky nemusí být součástí standardní výbavy nebo nemusí být dostupné pro všechny stylové varianty a motorizace.

Google, Google Play a Google Maps jsou ochranné známky společnosti Google LLC.

Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru