Dětské bezpečnostní sedačky

Ochrana těch, kteří jsou pro Vás nejdůležitější

Fotografie vozu Volvo

Kojenecká sedačka

0–13 kg

Naše kojenecká bezpečnostní sedačka orientovaná proti směru jízdy navržená pro děti ve věku od narození do 1 roku nebo do hmotnosti přibližně 13 kg nabízí hluboký design, vysoké boční polstrování a nové luxusní čalounění v černém provedení Charcoal s 80% podílem vlny, které lze prát v pračce na 30 °C (program na praní vlny). Mimo to je sedačka vybavena velkým držadlem, jehož polohu lze snadno upravit jednou rukou, a opěrkou hlavy s možností nastavení polohy. Možnosti této dětské bezpečnostní sedačky o hmotnosti 4,5 kg lze rozšířit přidáním základny ISOFIX.

Fotografie vozu Volvo

Snadno přístupná dětská bezpečnostní sedačka

0–18 kg, 40–105 cm

Vždy jsme hledali způsoby, jak Vám usnadnit život. Společně s novou verzí dětské bezpečnostní sedačky orientované proti směru jízdy jsme přidali i otočnou funkci, díky níž je usazení a zajištění dítěte v sedačce mnohem jednodušší. Jakmile je dítě bezpečně připoutáno, stačí sedačku otočit zpět a s cvaknutím zajistit ve správné poloze. Funkci otáčení lze využít také při vyndavání dítěte ven z vozu.

Automobilka Volvo Cars doporučuje, aby děti cestovaly otočené proti směru jízdy minimálně do věku 3 – 4 let.

Dětská bezpečnostní sedačka otočená proti směru jízdy

Dětská bezpečnostní sedačka otočená proti směru jízdy

9–25 kg

Mezi přednosti této sedačky patří design přispívající ke zvětšení prostoru pro nohy, přidané funkce naklápění a nové luxusní čalounění s 80% podílem vlny, které lze prát v automatické pračce na 30 °C (program na praní vlny). Naše dětská sedačka orientovaná proti směru jízdy nabízí optimální komfort a bezpečnost dětem ve věku od 9 měsíců do šesti let nebo o hmotnosti přibližně 9-25 kg. Tato dětská bezpečnostní sedačka váží 7 kg a díky jejímu kompaktnímu provedení ji lze snadno instalovat, nastavit i vyjmout z vozu.

Fotografie vozu Volvo

Dětská sedačka

15–36 kg

Podsedák s opěrkou zad navržený pro děti ve věku 4-10 let nebo o hmotnosti 15-36 kg přispívá k zajištění správného vedení bezpečnostního pásu kolem těla dítěte, kterému poskytne vysokou úroveň komfortu a bezpečí i po tom, co odroste z dětské bezpečnostní sedačky. Vlastní podsedák i opěrka zad jsou potaženy novým luxusním čalouněním v černém odstínu Charcoal s 80% podílem vlny, které lze prát v pračce na 30 °C. Opěrku zad lze nastavit do polohy pro odpočinek/spánek a zároveň i do pěti různých výškových poloh. Hmotnost podsedáku s opěrkou zad je 3 kg.

Fotografie vozu Volvo

Podsedák s opěrkou zad

15–36 kg

Podsedák s opěrkou zad navržený pro děti ve věku 4-10 let nebo o hmotnosti 15-36 kg přispívá k zajištění správného vedení bezpečnostního pásu kolem těla dítěte, kterému poskytne vysokou úroveň komfortu a bezpečí i po tom, co odroste z dětské bezpečnostní sedačky. Vlastní podsedák i opěrka zad jsou potaženy novým luxusním čalouněním v černém odstínu Charcoal s 80% podílem vlny, které lze prát v pračce na 30 °C. Opěrku zad lze nastavit do polohy pro odpočinek/spánek a zároveň i do pěti různých výškových poloh. Podsedák s opěrkou zad, který je dostupný také v provedení s pohodlným čalouněním nubuk, váží jen 3 kg.

Brožury ke stažení

Přečtěte si, co ve společnosti Volvo Cars děláme, abychom Vám mohli zpříjemnit život a zajistit prvotřídní úroveň ochrany pro všechny cestující bez ohledu na to, jak je kdo starý nebo velký.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru