FEDERAL CARS spol. s r.o., Liberec
Kombi a hatchbacky

KOMBI A HATCHBACKY

Dáváte nám nové podněty.

V90 a V90 Cross Country

Za posledních šedesát let se vozy kombi značky Volvo staly legendami automobilové historie. Nové Volvo V90 nejenže na tuto tradici navazuje, ale současně povznáší třídu kombi na mnohem vyšší úroveň. Nastavuje zcela nové standardy v oblasti elegance, praktického využití a inovativních technologií, přičemž je ztělesněním toho nejlepšího, co může moderní luxusní kombi nabídnout. Při pohledu na Volvo V90 v celé jeho kráse a po usazení v jeho kabině podlehnete kouzlu skandinávského designu a precizního švédského řemeslného zpracování.

V60 a V60 Cross Country

Volvo V60 představuje dokonalé ztělesnění všetrannosti a výkonu v atraktivním stylovém provedení. Seznamte se s tímto dynamickým pětidveřovým kombi, které svým sportovním vzhledem připomíná kupé. Stvořeno pro lidi jako jste Vy, kteří sice potřebují praktické kombi, ale sní o hbité ovladatelnosti sportovního vozu.

V40 a V40 Cross Country

Volvo V40 se Vám perfektně přizpůsobí. Konec konců, je stejně jedinečné jako Vy. Jeho čisté linie a přitažlivé proporce ho staví mezi to nejlepší v třídě kompaktních vozů. Jeho silnými stránkami jsou elegance a dynamika, které Vás uchvátí. Volvo V40 působí ve třídě, kde design málokdy vzbuzuje svou atraktivitou údiv, jako mimořádný úkaz. Může však nabídnout mnohem více než jen moderní skandinávský design - od vysoce kvalitních materiálů přes neobyčejně kvalitní zpracování až po celou řadu inovativních technických vymožeností.

Akční nabídky financování

Zjistěte, jaké slevy a zvýhodnění získáte při nákupu nového vozu Volvo.